Referencie

"Keď som napísala prvú správu, ani som nečakala odpoveď, ale prišla. A až ma to dojalo. Odrazu som sa necítila sama, stratená. Pomohla si mi pochopiť, že to čo robím, robím dobre a keď som potrebovala nájsť smer, tak si mi ho ukázala. Pomáhaš mi a určite nie len mne."

MIRKA I.

 

"Po konzultácii s vami žiadna situácia nieje taká ťažká ako sa mi kedysi zdala. Pozerám sa na všetko úplne inými očami"

IVETA F.

 

"Chcem ti poďakovať za možnosť sa s tebou poradiť. Okrem odpovede na moje otázky ma milo prekvapil aj príjemný rozhovor. Ako každá matka chcem pre dieťa to najlepšie, sú však situácie kedy som si neistá, ktorú výchovnú metódu mám použiť. Je fajn mať niekoho s kým sa môžem poradiť a ľudsky porozprávať. Tvoje rady mi dodali väčšiu istotu vo výchove dieťaťa."

ERIKA N.

 

"Konzultácia s Jarkou prekonala moje očakávania. Čakala som hlavne nejaké rady okolo výchovy, s ktorými som stotožnená aj na jej stránke, no bolo toho oveľa viac.

Prešli sme si konkrétne situácie, ktoré síce teoreticky vieme zvládať, no v realite je to samozrejme vždy ťažšie a dobre mienené rady sme hneď aj úspešne aplikovali. Také super, že sa dá s tými malými človiečikmi aj rozumne dohodnúť.

Okrem toho sme sa zamerali aj na náš rozvoj, čo môžeme zmeniť a čo sa vlastne v nás deje a je skvelé počuť uistenie, že sa podobné vzorce nedejú len u nás. Už sa teším na ďalšie stretnutie."

ELENA R.

 

"Dobrý deň, chcem Vám napísať, že call s Vami bol veľmi príjemný. Ako pokec s kamarátkou pri káve, ktorá sa pozrie ale hlbšie do vášho vnútra. Pochopila a vyslovila som nahlas určité veci, ktoré som si dovtedy nechcela pripustiť a aj vďaka rozhovoru som sa nakopla byť zas o trochu trpezlivejšia pri synovi, ktorý mi dáva zabrať častým plačom a hysákmi a rovnako som mala aj AHA moment, že netreba častokrát veľa slov, ale byť len pri deťoch empatický. Ešte raz ďakujem a prajem krásny deň. Nech sa darí pomáhať stále viac a viac zúfalým mamičkám."

NATALIA P.

 

"Konzultácie s Jarkou sú viac než len konzultácie. Je to ten najjedinečnejší rozhovor s priateľom, ktorého ste práve spoznali, ale máte pocit, že sa poznáte už roky. Píšem priateľom, lebo len priateľ Vás vypočuje bez toho, aby Vás súdil a ukáže Vám nový podľad na situáciu, ktorá Vám príde beznádejná. Ďakujem Jarka za ochotu byť tu pre mňa, keď som to potrebovala a to aj v čase, keď si sa sama zdravotne necítila úplne ok. Mám pocit, že teraz u nás ide všetko akosi ľahšie."

ZUZANA P.

Konzultácie

Coaching

O nás

Blog