O nás

 

Sme rodičia. Jarka certifikovaná koučka, ktorá sa venuje rodičom a sprevádza ich na ceste zmeny a Patrik konzultant na plný úväzok venujúci sa vo voľnom čase rozvoju sociálnych sietí a tvorbe digitálneho obsahu.

 

Spolu s našou dcérou a doslova múzou tvoríme tím, ktorí sa rozhodol o svoje skúsenosti z rodičovstva a pohľad na život podeliť so svetom. Netvrdíme, že máme patent na rozum a že vyriešime všetko, čo vás trápi. Vieme však, že nezainteresovaný pohľad niekoho iného vie do veci vniesť viac svetla.

 

Preto sa zameriavame na otázky výchovy, emocionálneho rozvoja detí, vlastné vzorce správania, nastavenie rodičov aj nerodičov voči sebe samému, ale aj okoliu.

 

 

"Našim cieľom je, aby sa každý cítil dobre v roli rodiča, ale aj vo vlastnom živote. Aby dokázal sebavedomo nastavovať hranice deťom, ale aj sám sebe. Aby naše vzťahy boli úprimné a nie len povrchné."

 

 

To všetko chce často veľa práce na samom sebe, spoznávať spôsoby efektívnej komunikácie, vlastnú autenticitu a nadobudnúť zdravé sebavedomie. To všetko sa snažíme adresovať prostredníctvom:

 

 

Nesnažíme sa riešiť to, čo je za hranicou nášich vedomostí. Ak vidíme, že Vaše ťažkosti efektívne vyrieši niekto iní, vždy Vás radi nasmerujeme ďalej.

 

Jarka

 

Mama, certifikovaná koučka, absolventka montessori vzdelávacieho seminára. Celý život ju fascinovala psychológia a tak sa podujala aj na viacero jednorázových výcvikových psychologických seminárov.

V samovzdelávaní v oblasti psychológie pokračovala aj popri práci v korporáciách a po narodení dcéry sa ešte hlbšie ponorila do chápania toho, čo sa s dieťaťom deje a ako to súvisí s rozvojom človeka ako takého.

Absolvovala rôzne vzdelávacie kurzy a vďaka dopĺňaniu vedomostí sa dostala až k odovzdávaniu skúseností na sociálnych sieťach a prostredníctvom konzultácií.

 

Patrik

 

Konzultant na plný úväzok, absolvent viacerých kurzov a vzdelávacích seminárov zameraných na rozvoj seba a iných.

Spolutvorca obsahu na sociálnych sieťach, filozof na voľnej nohe a otec. Zabezpečuje komunikáciu, marketing a ďaľšie aktivity v rámci nášho projektu.

Postupne rozvíja otcovské aktivity, pretože rola otca je v našej spoločnosti stále trochu tabu.

 

Konzultácie

Coaching

O nás

Blog